קצת עלינו

נעים להכיר, אנחנו tax:on

טקסאון בע"מ , הוקמה על ידי טל כרמון ואוריאן מוס. עם ניסיון של מעל 20 שנה החליט כרמון שהגיע הזמן לעשות שינוי, מהפיכה אם תרצו. כמפקח מס הכנסה בעברו ומומחה בעל שם בתחום השכר חבר אל אוריאן מוס, חשבת שכר ויזמית בתחומי המדיה והחשבונאות בעלת ידע וניסיון נרחב בהשקת מוצרים בעולמות הללו.
מוטי שמשוני מתפקד מתפקד כרואה החשבון המרכזי של החברה וגם לו עשרות שנות ניסיון במיסוי יחידים וחברות, מפקח מס הכנסה בעברו ובעלים של משרד ראיית חשבון מצליח. החברה מעסיקה יועצי מס, מתכנתים ועוד שלל אנשים על מנת לספק חוויה מושלמת כדי להבטיח שכשמגיע לכם החזר מס תקבלו אותו.
הכסף שלכם, השליחות שלנו

אז במה בעצם אנחנו שונים מכל השאר?

במילה אחת: מנוי.
בכמה מילים: מיליארדי שקלים נשארים בכל שנה בקופת המדינה. השכלנו להבין שאפשר להחזיר את הכסף הזה בדרך שונה וטובה יותר והיא להפוך את התהליך לקבוע, למנוי, לכזה שלא צריך לשבור קופת חסכון או להיזכר לטפל בו בכל פעם מחדש.
החזון שלנו הוא ליצור אוטומציה של החזר מס מהמדינה, מידי שנה, כפי שכבר קורה בלא-מעט מדינות בעולם, בלי להתלבט כמה ולמה ומתי. בקופת המדינה שוכבים מיליארדי שקלים והם שלנו, של כל אחת ואחד מאיתנו. הגיע הזמן לאסוף בחזרה את הכספים הללו, שקל לשקל.
שמנו לב שבאופן די גורף, מרבית המצטרפים למנוי מעולם לא עשו בדיקה עבור החזר מס רטרואקטיבי. לכן, החלטנו ב tax:on לכלול גם החזר מס רטרואקטיבי במחיר מופחת של 69 ₪ לשנה וזאת לפי החוק עד 6 שנים לאחור. רק למנויים ניתנת האפשרות לבדוק ולקבל החזר במחיר קבוע, ידוע מראש ומופחת.

איך הגענו ל-8 שקלים בחודש?

המטרה הייתה ברורה, להגיע למחיר הזול ביותר כל עוד נוכל לתת שירות נכון, נעים וכזה שבאמת עומד במטרה: לבצע החזר מס.
עלות מנוי הינה 8 ₪ לחודש ועלות בדיקה רטרואקטיבית הינה 69 ₪ לשנה. אלו המחירים הטובים ביותר שהצלחנו לייצר עבורך, בלי תשלום חד פעמי, בלי עמלות ובלי אותיות קטנות. אמון ואמונה זה כל מה שצריך וככה מתחילה מהפיכה. אחד ועוד אחת ועוד מישהו מפה ומשם, אנחנו מאמינים שנוכל להפוך את המנוי לשירות מקובל בו כל שכיר מקבל את הכסף שלו, בכל שנה. למה? פשוט כי זה הכסף שלך.

לסיכום, למה לבחור דווקא בנו?

כי בזמן שאנחנו מתמקחים על כמה שקלים בחנות הבגדים או הסופר, אנחנו "שוכחים" כמה אלפי שקלים בקופת המדינה. אנחנו כאן כדי לדאוג להחזיר לכם את הכסף שלכם, כל שנה, באופן אוטומטי. ואם רק תבקשו, נבדוק לכם גם את השנים האחרונות, אלו שעדיין לא הספקתם לבדוק, בעלות שאף חברה אחרת לא תציע לכם, במקצועיות שלא קיימת בשוק ובפשטות שאף חברה אחרת לא מציעה כיום בישראל.

מעניין מאוד. אז, כמה זה באמת יעלה לי?

אז ככה, עלות מנוי הינה 8 ₪ לחודש. עלות בדיקה רטרואקטיבית הינה 69 ₪ לשנה. זהו. אנחנו לא ניקח לכם תשלום חד פעמי על פתיחת תיק, ולא, אנחנו לא ניקח לכם אחוזים מההחזר לו אתם זכאים. למה? כי אין סיבה.
אנחנו מספקים לכם שירות במחיר קבוע בלי עמלות גבוהות. ההחזר הוא שלכם, בלי שותפים שגוזרים עליו עמלות גבוהות. זה הכסף שלכם ומגיע לכם לקבל את כולו. נכון, חברות רבות בתחום החזרי המס נוהגות לדרוש עמלות גבוהות לפי אחוז ההחזר. למה? כי עד היום היה אפשר ולא היה פתרון כמו שמציעה tax:on
אצלנו תקבלו את כל הכסף שמגיע לכם.
הגיע הזמן לקבל שירות ברמה אחרת,
ברוכים הבאים ל-tax:on
הגיע הזמן לקבל שירות ברמה אחרת,
ברוכים הבאים ל-tax:on
quite:on team quite:on team